ATLAS COPCO ANKARA’DA YENİ YERİNDE

Atlas Copco, Ankara’da yeni yerinde müşterilerinin hizmetinde…

Ankara Servis Merkezi ve Sarf Malzeme/Yedek Parça Deposu’nun açılışını, 21 Haziran Cuma günü düzenlenen bir kokteyl ile gerçekleştirdik. Ankara’nın Kazan ilçesine bağlı Saray mevkiinde yer alan yeni iş merkezinin açılışına, Atlas Copco İnşaat ve Maden İş alanı Genel Müdürü Erdem Tüzünalp, Kompresör Tekniği Genel Müdürü Tim Last, Bölüm Müdürleri ve Ankara çalışanlarının yanı sıra seçkin müşterilerimiz de katıldı.

Ankara’daki faaliyetlerimiz daha önce Ostim’de yer alan atölyede sürdürülüyordu. Müşterilerimize daha hızlı ve etkili çözüm sunabilmek adına geçtiğimiz aylarda, şirketimiz için kilit bir bölge olan Ankara’da daha geniş bir yere taşınma kararı alınmıştı. Alınan kararın ardından başlayan yatırım süreci sonrasında, Saray mevkiindeki 4000 m2’lik yeni çalışma merkezimizi hizmete açmış olduk.

Atlas Copco’nun MR/CR/CT İş alanlarının servisi ve deposunun yer aldığı Ankara iş merkezinde, satış ekiplerinin ofisleri de bulunuyor. Sadece kapalı alanı yaklaşık 2500 m2 olan atölye ve deposunda faaliyetlerini sürdürecek Ankara merkezimizin, bölgedeki müşterilerimize daha da verimli ve etkin şekilde hizmet vereceği şüphesiz…

Açılış fotograflamızmıza Flickr hesabımızdan ulaşabilirsiniz:

http://www.flickr.com/photos/atlascopcotr/sets/72157634419546227/