DİSTRİBÜTÖR ZİYARETİ

Atlas Copco Kompresör Tekniği Genel Müdürü Jan Kougl ve IAT Bölüm Müdürü Ayhan Akova 20 Ağustos tarihinde İstanbul Avrupa yakası distribütörü Orcan Basınçlı Hava’yı ziyaret etti.

Orcan Basınçlı Hava Satış ve Pazarlama Müdürü Duran Bozkurt; satışlar, pazarlama aktiviteleri ve pazar hakkında bilgi verdi. Şirket sahipleri Nedim Orcan ve Zafer Orcan 1950 yapımı Atlas Copco kompresörü sergileyerek Genel Müdür Jan Kougl’a bir sürpriz yaptı. Nedim Orcan babasının Atlas Copco Makinalari İmalat A.Ş’de teknisyen ve şef olarak çalıştığını belirterek, babalarından devraldıkları bayrağı 40 seneyi aşkın süredir gururla taşıdıklarına değindi.

Jan Kougl yapılan toplantıda “Atlas Copco’nun belki de Türkiye’deki en eski pistonlu kompresörlerinden birini çalışır vaziyette görmek oldukça hoş bir sürpriz oldu. Atlas Copco Türkiye’de yatırım yapan ilk yabancı sermayeli firmalardan biri ve Türkiye’nin sahip olduğu potansiyele inanıyor. Distribütörlerimizi ziyaret etmek ve fikir alışverişinde bulunmak müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini daha iyi anlamamıza olanak sağlıyor. Atlas Copco distribütörleri işimizin ve stratejimizin önemli bir parçasını oluşturuyor ve gelecekte de işbirliğimiz artarak devam edecek” dedi.