Dental Uygulamalar için Yağsız Hava

Dental uygulamalar için özel olarak tasarlanmış, yüksek kaliteli hava sağlayan farklı kompresörlerimizle tekli diş ünitelerinden çoklu ünitelere ve dental laboratuvarlara kadar yağsız hava ihtiyacını karşılıyoruz.

Dental uygulamalarda hastanın sağlığını ve değerli ekipmanları korumak için %100 temiz basınçlı havaya ihtiyaç duyulur. Atlas Copco dental hava kompresörleri ISO 8573-1 CLASS 0 (2010) sertifikası ile uyumlu %100 saf ve temiz hava sağlar. Diş hekimlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanan hava kompresörlerimiz standart olarak bir susturucu kapak ile donatılmıştır. Bu kompresörler, 61 dB(A)’ya kadar düşük gürültü seviyesiyle kullanım noktasına yakın kuruluma olanak verir. Kapladığı alanın küçük olması nedeni ile küçük alanlarda rahatlıkla konumlandırılabilir. Yüksek güvenilirliğe sahip dental kompresörlerimiz, uygulamalar sırasında kesintisiz hava sağlayarak diş hekimlerinin işini kolaylaştırır. Dental kompresör ürün yelpazemiz aşağıdaki ürünlerden oluşur:

  • LFx Med – Küçük uygulamalar için kompakt hava
  • LF –  Yüksek performanslı dental hava
  • SF – Büyük uygulamalar için sessiz hava

Basınçlı hava ürünlerinde dünya lideri olarak, hava kalitesi ile endüstriye öncülük eden medikal ve dental kompresörler üretiyoruz. Yağsız hava sağlayan Class 0 sertifikalı kompresörlerimiz ile dental uygulamalarda diş hekimlerinin iş ortağı olmaya devam ediyoruz.

%100 yağsız hava sağlayan dental kompresörlerimiz hakkında bilgi almak için          0216 581 05 81 numaralı telefondan arayabilirsiniz.