Kompresör Tekniği ICSG 2016’da

Atlas Copco Kompresör Tekniği iş alanı olarak, İsveç Enerji Ajansı, İstanbul İsveç Başkonsolosluğu ve Business Sweden işbirliği ile 20-21 Nisan tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen 4. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongresine (ICSG 2016) katıldık.

50 ülkeden 150’den fazla firmanın katıldığı kongre ve fuarda, İsveç şirketlerinin yer aldığı standa ilgi yoğundu. Kompresör Tekniği iş alanının sunduğu enerji verimli ürünleri tanıtma fırsatına sahip olduğumuz fuarda, İsveç Paneli kapsamında Genel Müdürümüz Jan Kougl atık su arıtma çözümlerimizle ilgili katılımcıları bilgilendirdi.

İsveç Enerji Bakanı İbrahim Baylan ile birlikte düzenlenen toplantılar kapsamında, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş ve Enerji Bakanlığı üst düzey yetkilileri ile görüştük. Atık su arıtma tesislerine yönelik çözümlerimiz, enerji verimliliği ve enerji tasarrufu konularını ele aldık.

ICSG 2016, akıllı şebekeler ve şehirler, akıllı ulaşım sistem araştırmacıları, uygulayıcıları, geliştiricileri ve kullanıcıları için üstün fikirleri ve üst düzey teknoloji ürünlerini tartışmak ve keşfetmek, teknikleri, araçları ve deneyimleri paylaşmak için uluslararası önemli bir toplantı.

ICSG 2016-collage