SÜRDÜRÜLEBİLİR VERİMLİLİK YARIŞMASI

Atlas Copco Sürdürülebilir Verimlilik Yarışmamız ile sizi bir şirket olarak sürdürülebilir verimlilik için dünya çapında nasıl çalıştığımızı keşfetmeye, favori konunuzu seçip heyecan verici hediyeler kazanmaya davet ediyoruz!

Sürdürülebilir, karlı gelişim yaratmak için çalışmanın bizim için çok önemli olmasının yanında bu konuda gurur duymamızı sağlayan bir çok örneğimiz var.

İşimiz aracılığıyla sağladığımız sosyal ve çevresel gelişime olan katkılarımızı ifade eden sekiz çalışma konumuzu seçtik.  Şimdi ne düşündüğünüzü söyleme sırası sizde! Yarışmamız çok basit:

Keşfedin!

Atlas Copco’nun sürdürülebilir verimlilik konularını inceleyin.

Seçin!

Seçtiğiniz konunun neden sürdürülebilir verimlilik için iyi bir örnek olduğunu kendi cümlelerinizde açıklayan bir metin yazın.

Sevdiğiniz ve sizin için önem taşıyan konulardan istediklerinizi seçebilirsiniz.

Kazanın!

3 şanslı katılımcı (tüm seyahat masrafları tarafımızdan karşılanmak üzere) fikirlerini CEO’muz Ronnie Leten ile tartışma fırsatı kazanacak. Bir çok katılımcı diğer heyecan verici hediyelerimize sahip olma şansı kazanacak.

Son Katılım Tarihi: 31 Mayıs 2013

Yarışma hakkında detaylı bilgi ve başvuru için: http://www.atlascopco.com/corporateresponsibility/compete/application/index.aspx adresini ziyaret edin.