7 GÜN, 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ

Yeniliğin öncüsü olarak şimdi de siz değerli müşterilerimize 7 gün, 24 saat destek verecek olan kompresör servisimizi sunuyoruz.

Günün her saati 444 0 581’den servis ekibimize ulaşabilirsiniz.

Atlas Copco Kompresörlerinize 7/24 servis almak için:

Atlas Copco Orjinal Servis Kullanım Avantajları %100 güvenilir Atlas Copco orjinal yedek parçaları; kompresörünüzle aynı kalite standartlarına göre üretildiğinden, kompresörünüz bakıma girdikten sonra bile performansınızın aynı derecede yüksek olacağının garantisini veriyoruz.

Kompresörünüzün bütün bakımları; Atlas Copco ürünlerine ait en güncel bilgi ve eğitimi almış fabrika sertifikalı servis teknisyenleri tarafından, işletmenizde tam bir şeffaflık ile yapılarak; sadece görünen parçaların değil, değişimi gereken görünür ve görünmez bütün parçaların eksiksiz değişimi ile yedek parça ve servis işçiliğinde Atlas Copco garantisiveriyoruz.

İlk çalıştırılması yapılan kompresörlerinize, hiç bir ücret farkı ödemeden uzatılmış garanti seçenekleri ile kompresörünüzün kullanım ömrü boyunca yüksek performans garantisi veriyoruz.

Atlas Copco Servis organizasyonunun her zaman müşteri destek odaklı olmasının getirmiş olduğu sorumlulukla, sizlere sadece bir telefon mesafesi uzaklıktayız. Deneyimli ve en güncel bilgiyle donanmış, sertifikalı servis ekibimiz ile 7/24 servis ve %100 orjinal parça devamlılığı ile üretiminizin devamlılığı emin ellerdedir.

Atlas Copco Koruyucu Bakım Anlaşması’nın Avantajları

Orjinal yedek parça ve fabrika sertifikalı servis teknisyenlerinin sunduğu en ucuz bakım seçenekleri

Bakımları size bırakıyoruz; kolayca ulaşılabilen orjinal yedek parçalarımız ve yüksek kaliteli orjinal yağlarımızın kullanımı ile kompresörünüz, en
güvenilir biçimde fabrikamızdan ilk teslim aldığınız gibi kusursuz çalışır durumda olacaktır,

Size elimizi uzatıyoruz; orjinal yedek parçalar ve yüksek kaliteli yağlar kullanarak, sertifikalı uzman servis ekibimiz ile bakımlarınızı yapıyoruz,

Sorumluluğu bize bırakın; kompresörünüzün ve basınçlı hava hattınızın bütün sorumluluğunu alarak, gerekli bütün koruyucubakımları, revizyonları ve ürün gelişimlerini sabit fiyata yapıyoruz.

Ücretsiz kompresör odası, basınçlı hat ekspertizi ve geliştirici raporlamalarımız sonucunda Atlas Copco %100 orjinal yedek parçaları kullanılarak yapılan düzenli bakımlar ve parça değişimleri, basınçlı hava techizatınızın daha uzun ömürlü olmasını ve basınçtaki ortalama düşüşün minimum düzeyde kalmasını sağlar. Bu sayede enerjiden tasarruf edilir ve enerji maliyetleriniz minumuma iner.
Periyodik ve düzgün yapılan bakım, ekipmanınızın sağlamlığını ve basınçlı havanızın kalitesini garanti altına alır. Bu şekilde, ürünlerinizin kalitesinde oluşabilecek muhtemel kayıpları ve arıza sonucu oluşacak üretim kaybı riskini azaltmış olursunuz ki bu durum yüksek verimlilik sağlayacaktır.

Esnek koruyucu bakım anlaşmaları ile ürün güncellemeleri yaptırarak, ekipmanlarınızın uzun işletme ömürleri boyunca en son teknoloji takibi ile verimliliğini ve değerini en üst seviyede tutarsınız.

Bakım anlaşması süresince (3 yıl – 5 yıl ) sizlere enflasyon artışlarından etkilenmeyan sabit fiyat garantisi vererek, işletmenizde yıllık bütçe
hesaplarınızda kolaylık sağlamakla beraber esnek olan ödeme planları (aylık ,3 aylık ,vs.) sayesinde fatura ödemelerinizde yardımcı oluyoruz. 5 yıllık sabit fiyatlı bir bakım anlaşmasında, enflasyon artışlarından etkilenmemenizin sizlere getirisi yaklaşık 10 aylık kompresör bakımına eşittir. Bakım anlaşmasını, dilediğiniz takdirde süresinden once, fatura / ödeme mutabakatı yaparak iptal edebilirsiniz.