GÜNEYDOĞU ENERJİ FORUMU 2015

Atlas Copco Kompresör Tekniği  7 Kasım tarihinde TMMOB Gaziantep Şubesinde düzenlenen 4. Güneydoğu Enerji Forumu 2015 etkinliğine katıldı. TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi ve TMMOB Makina Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi ortak etkinliği olan programa özel ve kamu sektöründen çok sayıda mühendis ve teknik personel katıldı.

Yerli ve yabancı firmaların katıldığı etkinlikte 10 adet teknik sunum gerçekleştirildi. Yaklaşık 250 kişinin katıldığı etkinlikte; Türkiye enerji görünümü, kojenerasyon sistemleri, aydınlatmada enerji verimliliği, sanayide enerji verimliliğine yönelik destekler, pompalarda enerji verimliliği ve basınçlı hava kompresörlerinde enerji verimliliği konuları ele alındı.

Enerji Verimliliği adlı oturumda “Kompresör ve Basınçlı Hava Hatlarında Enerji Verimliliği” başlığı altında Atlas Copco’nun en yeni teknolojileri ve kullanıcılara sağladığı avantajlar Satış Mühendisi İlhan Balcı tarafından detaylı olarak anlatıldı. Geliştirdiği ürünlerde enerji verimliliğine odaklanan Atlas Copco, yeni nesil kompresörü GA VSD+ serisi ile %50 oranında enerji tasarrufu sağlayarak bu ihtiyaca cevap veriyor.

IMG_6914