Nıco Delvaux Ziyareti

Atlas Copco Kompresör Tekniği Başkanı Nico Delvaux Çalışanlar ve İş Ortakları ile Buluştu

Atlas Copco Kompresör Tekniği Başkanı Nico Delvaux İstanbul merkez ofisi ziyaret ederek çalışanlarla bir araya geldi. Kompresör Tekniği iş alanının oldukça iyi durumda olduğuna değinen Delvaux, sektöründe lider Edward’ın satın alınması ile vakum alanında da büyümek için birçok fırsata sahip olduğumuzun altını çizdi. Türkiye’nin hızlı büyümeye devam etmesi ve enerji fiyatlarının yüksek olmasının enerji verimli ürünlere olan ilgiyi arttırdığına değinen Delvaux, bunun rekabette üstünlük sağlamak için bir fırsat olduğunu belirtti.

Nico Delvaux yaptığı konuşmada “1950’lerin başından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren bir firma olarak, sahip olduğumuz bilgi birikimi, inovatif ürünler ve yaygın servis ağı ile müşterilerimizin verimliliklerini arttırmak için çalışıyoruz. Yenilikçi yönümüzle fark yaratmaya devam etmek için ürün geliştirme ve insan kaynağına yatırım yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Kompresör Tekniği Başkanı Nico Delvaux Tuzla ofis ziyaretinin ardından akşam Park Bosphorus Otel’de düzenlenen resepsiyonda iş ortakları ile buluştu. Türkiye’deki ekonomik durum, bölgedeki fırsatlar ve iş ortaklıklarının ele alındığı toplantıda Atlas Copco’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili bilgi verdi.

Atlas Copco Türkiye 1