Sabit Fiyat Karşılığında En İyi Servis

Doğru ekipman kullanılarak verilen doğru ve güçlü destek, daha az çaba sarf ederek ve daha güvenli bir şekilde işinizi yönetmenize olanak tanır. Sabit Fiyatlı Bakım Hizmetleri, kompresörleriniz için aynı şekilde bir güvence sunar.

Sabit Fiyatlı Bakım Hizmetleri, Atlas Copco teknisyenlerinin tecrübelerini, orijinal parçalarımızın rakipsiz kalitesi ile birleştirir ve ortaya optimum çalışabilirlik, enerji verimliliği ve dayanıklılık çıkar.

Kurulumunuz, saha koşullarınız ve üretim planlama sürecinize göre uyarlanan her bir Sabit Fiyatlı Bakım Hizmetinin kapsamı ve fiyatı nettir.

SabitFiyatlı

Sabit Fiyatlı Bakım Hizmetlerinde ‘sabit’ olan nedir?

Sabit Fiyatlı Bakım Hizmetleri, sabit işçilik ve parça maliyetlerinin de ötesinde ayrıcalıklar sunar. Bu hizmetler, ekipmanlarınızın optimum koşullarda çalışması için ihtiyacınız olan her şeyi size sunar. Sipariş verme süreci çok daha kolaydır. Size, ne için ödeme yaptığınızı ve ne kadar ödeme yaptığınızı bilme şansı verir.

Ya üçüncü taraf tedarikçilerden parça ve hizmet alırsam?

Orijinal olmayan parçalar, sisteminize uyacak şekilde tasarlanmamıştır ve tedarikçiler, bu parçaların performansınızı, verimliliğinizi ve dayanıklılığı nasıl etkileyeceğini garanti edemez. Sabit Fiyatlı Bakım Hizmetleri, en yüksek standartta hazırlanan servis kitleri ve parçaların yanı sıra, alanında uzman teknisyenlerimiz ile beklenmedik kompresör arızalarından faaliyetlerinizin etkilenmemesini sağlar.

Bakım maliyetlerim için bütçeyi nasıl kesin bir şekilde belirleyebilirim?

Sabit Fiyatlı Bakım Hizmetlerinde, her bakım müdahalesi için net bir maliyet sunulur ve bu maliyetlerin kapsamı, sizin üretim ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmıştır. Üretim aksaklıklarını sınırlandırmak ve kaynaklarınızı etkin bir şekilde tahsis etmenize olanak vermek için bakımlar çok önceden planlanır. Stoklarınızı ve sipariş sürecini minimumda tutmak için parçalar tam zamanında teslim edilir.

Sabit Fiyatlı Bakım Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için 444 0 556’yı arayabilirsiniz.